facebook

O nas


Promocje


Porady

Zapoznaj się z poradami
naszych specjalistów:


Kosmetolog więcej»
Stomatolog więcej»


Masz pytania?

Skontaktuj się z nami,
nasi specjaliści
odpowiedzą
na pytania...
więcej»


O nas


Oaza Urody to nowoczesny Gabinet Odnowy Biologicznej, który powstał z myślą o osbach pragnących dbać o urodę a czasem również poprawić ją dzięki najnowszym odkryciom kosmetologii. Tutaj, doświadczony personel sprawi, że każdy poczuje się wyjątkowo.

Oferujemy Państwu pełen zakres usług kosmetycznych, zabiegi medycyny estetycznej oraz porady dietetyka z indywidualnie dobranymi dietami. Proponujemy, również mały kameralny fitness, który poprawi sylwetkę, samopoczucie i kondycję.

Najwyższa jakość naszych usług wynika z doświadczenia, ciągłych szkoleń oraz pracy na nowoczesnym sprzęcie najnowszej generacji. Do zabiegów wykorzystujemy profesjonalne produkty renomowanych firm, których skuteczność potwierdzona jest latami badań w laboratoriach.

OAZA URODY to miejsce, gdzie klasa i elegancja łączy się z profesjonalną jakością usług i miłą atmosferą. Dla nas najważniejszy jest pacjent.

Zapraszamy zarówno panie jak i panów na pierwsze spotkanie diagnozujące, które poprowadzi przygotowany i przeszkolony personel. Doradzimy wybór najefektywniejszych metod zabiegowych indywidualnie dobranych według potrzeb, które pozwolą zlikwidować powstałe problemy i cieszyć się urodą, zgrabną sylwetką oraz kondycją.
Bezpłatny parking!

Dla klientów dostępny jest duży bezpłatny parking znajdujący się za budynkiem. Wjazd przez bramę.

Monitoring

Obiekt dla Państa i naszego bezpieczeństwa jest chroniony systemem kamer podłączonych do stacji monitorowania.