facebook

Zabiegi pielęgnacyjne


Zabieg Brasil SPA

Jest to zabieg wyszczuplający, antycellulitowy na całe ciało lub partie ciała o działaniu termicznym. Polepsza cyrkulacje krwi, zwiększa sprężystość skóry, likwiduje cellulit i obrzęki, wyszczupla. Wykonujemy peeling ciała, wprowadzamy specjalne do tego zabiegu serum, nakładamy maskę termiczną. Pozostawiamy maskę na ciele około 20 minut. Na zakończenie zabiegu wykonujemy masaż oliwką antycellulitowo - wyszczuplającą.

Zalecana liczba zabiegów: 4 - 10 Częstotliwość: 2 razy w tygodniu Zobacz cenę

Zabieg Body Wrap SPA

Jest to eksklusywny zabieg o wielokierunkowym działaniu na skórę. Wyszczupla i modeluje sylwetkę zapobiega odkładaniu tkanki tłuszczowej ,oczyszcza i pobudza metabolizm, odżywia, nawilża, wyrównuje strukturę skóry.

Polecany przy cellulicie, nadmiarze tkanki tłuszczowej, utracie elastyczności , obrzękach, w celu regeneracji skóry.

Zabieg polega na oczyszczeniu skóry peelingiem ,wtłoczeniu eliksiru ,następnie nakładamy specjalną maskę i zawijamy ciało folia zabiegową .Teraz następuje 30 minutowy relax w ciepłym kocu kosmetycznym aby substancje odżywcze miały czas zadziałać. Na koniec wykonujemy odpowiedni masaż.

Zalecana ilość zabiegów: 1 w tygodniu Czas zabiegu: ok 60 minut Zobacz cenę

Zabieg Relax SPA

Wspaniały, relaksacyjny zabieg o działaniu nawilżającym i odżywiającym skórę. Polecany dla każdego w celu odprężenia, detoksykacji i dotlenienia ciała. Na zakończenie wykonujemy profesjonalny masaż ciała. Polecamy ten zabieg szczególnie dla osób zapracowanych, przemęczonych; po rekonwalescencji, chorobie, w celu regeneracji sił. Również jako wspaniały prezent dla bliskiej osoby.

Zalecana ilość zabiegów: 1 w tygodniu Czas zabiegu: ok 60 minut Zobacz cenę

Zabieg SPA na rozstępy

Jest to klasyczny zabieg na ciało niwelujący rozstępy i modelujący sylwetkę. Zabieg poprawia elastyczność i napięcie skóry redukuje rozstępy, wyszczupla sylwetkę. Polecany szczególnie dla kobiet po porodzie i odchudzaniu.

Zalecana ilość zabiegów: 1-2 w tygodniu Czas zabiegu: ok 60 minut Zobacz cenę