Zapraszamy na makijaż permanentny

Strona główna > Aktualności > Zapraszamy na makijaż permanentny

Brwi – Usta- Oczy

Makijaż permanentny maskuje niedoskonałości urody, podkreśla jej walory, a co najważniejsze – nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Ponadto, makijaż permanentny świetnie tuszuje defekty skóry, takie jak plamy pigmentacyjne, blizny czy przebarwienia.

Dla kogo makijaż permanentny ?

Służy przede wszystkim zatuszowaniu niedoskonałości twarzy. Nie maluje jej lecz podkreśla w sposób naturalny kontury. Można nim skorygować kształt ust – powiększyć je, wyrównać brak symetrii, wzmocnić czerwień warg kolorem zbliżonym do naturalnego lub bardziej ekstrawaganckim. Można również podkreślić kontur oczu. Kreseczki na powiekach u nasady rzęs są prawie niewidoczne, ale sprawiają, że oczy nabierają wyrazistości. Korekty wymagają też często brwi – niesymetryczne, opadające, zbyt cienkie, przerzedzone.

To świetne rozwiązanie dla kobiet, które rano cierpią na brak czasu. Idealne rozwiązanie dla uprawiających sporty wodne , biegi, siłownie ( nie rozmazuje się). Ratunek dla osób pozbawionych brwi czy rzęs po chemioterapii, jak również dla wszystkich, którzy nie lubią lub nie mogą się malować z powodu uczuleń.

Jak się wykonuje makijaż permanentny?

Makijaż permanentny przeprowadza się etapami, stosując aparat igłowy i pigmenty pochodzenia naturalnego tak dobrane, by nie różniły się od naturalnego kolorytu skóry. Igły są jednorazowe, farby nie są toksyczne i nie alergizują. Zabieg poprawiania urody brwi nie jest bolesny, w przypadku ust i powiek nakładany jest wcześniej specjalny krem znieczulający.

Po zabiegu kosmetyczka – wizażystka nakłada uspokajające i relaksujące kompresy. By efekt był trwały, po dwóch tygodniach od zabiegu trzeba wykonać korektę, uzupełnienie niedoskonałości. Potem, by utrzymać odpowiednią intensywność koloru (naskórek ciągle się złuszcza) należy dokładać barwnik średnio raz do roku. Wtedy efekt będzie widoczny przez 3-5 lat.

Makijaż permanentny – jak pielęgnować skórę po zabiegu?

Choć w trakcie zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia, a nawet obrzęku skóry, takie objawy ustępują szybko i następnego dnia można iść do pracy. Dwa dni po zabiegu skóra zaczyna się złuszczać i trzeba traktować ją preparatami nawilżającymi. Twarz należy myć tylko wodą lub płynem micelarnym . Przez pierwszy tydzień lepiej unikać sauny i basenu, a przez 6 tygodni kontaktu ze słońcem.

Przeciwwskazaniami do wykonania makijażu trwałego są: infekcja, cukrzyca, łuszczyca, ciąża , przyjmowanie sterydów, aktywna opryszczka

  • Makijaż permanentny – PROMOCJA  –

Makijaż permanentny metodą cienia – brwi 500 zamiast 600zł

Makijaż permanentny metodą piórkową – brwi  600 zamiast 700zł

Makijaż permanentny oka – kreska górna 250 zamiast 350zł

Makijaż permanentny oka – kreska dolna 250 zamiast 350zł

Makijaż permanentny ust – kontur 450 zamiast 550zł

Makijaż permanentny ust – kontur z wypełnieniem  500 zamiast 600zł