Makijaż permanentny

Strona główna > Zabiegi na twarz > Makijaż permanentny

Makijaż permanentny oczu – idealne spojrzenie w każdej sytuacji

Makijaż permanentny oczu to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz podkreślić spojrzenie, zagęścić optycznie linię rzęs lub nadać oczom odpowiedni kształt. Możesz codziennie budzić się rano z nienagannie wykonanym makijażem oczu. Sprawdzi się także dla aktywnych pań uprawiających sport. Jest także funkcjonalnym rozwiązaniem dla pań noszących okulary, którym codzienny makijaż sprawia problem.

Makijaż permanentny oczu – rodzaje

 • Górna kreska na powiece zagęszczająca rzęsy

subtelna linia wzdłuż rzęs sprawi, że Twoje spojrzenie będzie zawsze wyraziste. Można w ten sposób naturalnie podkreślić oczy i zagęścić rzęsy, a także unieść optycznie zewnętrzne kąciki oczu i nadać im migdałowy lub okrągły kształt.

 • Dolna kreska

jeśli masz jasną oprawę oczu, z pewnością kreska na dolnej linii rzęs sprawdzi się idealnie. Powiększy oczy i nada głębi spojrzeniu. Wizażystka odpowiednio dobiera barwnik, aby kreski wyglądały naturalnie i podkreślały kształt oczu.

 • Dekoracyjna kreska

Jeśli masz ciemniejszą karnację, lub po prostu lubisz nosić mocniejszy makijaż, możesz wybrać kreskę dekoracyjną. Dzięki temu, makijaż Twoich oczu będzie gotowy także na wieczorne wyjścia.

 Makijaż permanentny oczu – co warto wiedzieć przed zabiegiem?

 1. Na tydzień przed zabiegiem nie farbuj rzęs henną.
 2. Nawilżaj okolice oczu.
 3. Nie planuj zagęszczania rzęs przed makijażem permanentnym.

Makijaż permanentny oczu – pielęgnacja po zabiegu

 1. Oczy i powieki po zabiegu są zaczerwienione, a skóra wokół oczu opuchnięta. To normalna reakcja, która znika do kilku godzin po wykonanym makijażu. Już następnego dnia możesz wrócić do pracy i normalnych obowiązków.
 2. W pierwszym tygodniu po zabiegu nie wolno stosować mydła ani olejków.
 3. Nie można trzeć brwi ani zrywać złuszczających fragmentów pigmentu.
 4. Należy unikać basenu, sauny i opalania twarzy.
 5. Nie należy stosować żadnego dodatkowego makijażu na powieki i rzęsy przez tydzień po zabiegu.

Niezastosowanie się do powyższych zaleceń może spowodować miejscowe odbarwienia i nieestetyczny efekt !


Makijaż permanentny ust – piękne usta przez cały czas

Chcesz, aby Twoje usta wyglądały perfekcyjnie przez cały czas? Makijaż permanentny ust to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Taki makijaż zapewnia doskonały i symetryczny kształt ust. W ten sposób możemy skorygować linię ust, a także delikatnie je powiększyć lub pomniejszyć. Jeśli natura nie wyposażyła Cię w idealne, wyraziste usta, makijaż permanentny może je takimi uczynić. Doświadczona wizażystka znajdzie idealne rozwiązanie, aby Twoje usta wyglądały tak, jak zawsze chciałaś.

Makijaż permanentny ust – idealny kształt i kolor

Makijaż permanentny to metoda, dzięki której możemy dobrać idealny kształt i kolor ust, który będzie pasował do Twojej karnacji i typu urody. Przy pomocy pigmentów można nadać naturalną barwę, pogłębiona o odcienie różów, czerwieni lub beżów.

Makijaż permanentny ust – przeciwwskazania do zabiegu

 1. Opryszczka (należy wyleczyć przed zabiegiem)
 2. Infekcja wirusowa
 3. Ciąża
 4. Niedawno zrobione wypełnienie , wypełniaczami.
 5. Jeśli przyjmujesz leki, należy skonsultować się z lekarzem, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania makijażu permanentnego ust.

Makijaż permanentny ust – co warto wiedzieć przed zabiegiem

 1. Przed zabiegiem należy zrobić peeling ust lub wykonać zabieg mikrodermabrazji skóry wokół ust.
 2. Cały czas należy nawilżać usta, aby pigment lepiej się przyjął, a ostateczny efekt makijażu permanentnego ust był jak najlepszy.
 3. Na 3 dni przed zabiegiem powinno się stosować Heviran – preparat przeciwwirusowy.

 Makijaż permanentny ust – pielęgnacja po zabiegu

 1. Usta po zabiegu są opuchnięte i zaczerwienione. Takie objawy powinny ustąpić po kilku godzinach od wykonania makijażu.
 2. Staraj się unikać moczenia i oblizywania ust na kilka dni po zabiegu.
 3. Wizażystka poinformuje Cię, jakie kosmetyki możesz stosować do pielęgnacji ust.
 4. W ciągu tygodnia po zabiegu, skóra na ustach i wokół nich będzie się złuszczać. Po tym czasie kolor ust rozjaśni się.
 5. Nie wolno w żaden sposób usuwać łuszczącego się pigmentu i naskórka z ust. Może to spowodować odbarwienia i nieodpowiednie wchłonięcie pigmentu.
 6. Dwa tygodnie po zabiegu trzeba unikać opalania, sauny oraz kąpieli na basenie.
 7. Po wygojeniu ust pamiętaj, aby dbać nadal o ich nawilżenie

Niezastosowanie się do powyższych zaleceń może spowodować miejscowe odbarwienia i nieestetyczny efekt.


Makijaż permanentny brwi – idealna oprawa dla oczu

Brwi często sprawiają wiele problemów. Są za rzadkie, niesymetryczne, krótkie, zbyt jasne. Codzienne dbanie o to, aby dobrze wyglądały, wymaga czasu i cierpliwości, a efekt jest niestety tylko chwilowy. Makijaż permanentny brwi jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się doskonałym łukiem brwiowym przez cały czas. Nie musisz martwić się, że w ciągu dnia makijaż się zetrze i będzie wyglądać nieestetycznie. Uciążliwe malowanie kredką i henna nie będą już w ogóle potrzebne.

Aby naturalnie podkreślić linię brwi, korzystamy z dużej palety barw pigmentów – od najjaśniejszych beży, przeznaczonych dla blondynek, do głębokich czerni.Aby uzyskać pożądany kształt brwi, dopasowujemy kolor i technikę w zależności od karnacji, koloru oczu, włosów, wieku, kształtu twarzy oraz indywidualnych preferencji Klientki.

Makijaż permanentny brwi to idealne podkreślenie oczu i Twojej urody.

Makijaż permanentny brwi metodą cieniowania

 • Metoda cieniowania daje najlepszy efekt, ponieważ odtwarzamy przez to naturalny wygląd brwi. To metoda delikatnego rysunku na linii brwi, sprawiająca wrażenie cienia pod włoskami brwi.Wizażystka najpierw rysuje kształt kredką, a następnie wprowadza barwnik pod skórę. Taki cieniowany makijaż doskonale wtapia się w naturalny rysunek brwi i harmonizuje z całą twarzą.

Makijaż permanentny brwi metodą piórkową

 • Ta metoda polega na precyzyjnym rysowaniu poszczególnych włosków w taki sposób, aby dawały wrażenie naturalnie gęstych brwi. W ten sposób możemy zarówno optycznie zagęścić brwi, jak i wydłużyć, unieść i nadać im idealny, symetryczny kształt

Makijaż permanentny brwi – co warto wiedzieć przed zabiegiem?

 1. Na około miesiąc przed zabiegiem dobrze jest zrezygnować z depilacji brwi. Dzięki temu łatwiej jest ocenić naturalny kształt brwi i dobrać sposób wykonania makijażu permanentnego.
 2. 10 – 14 dni przed planowanym wykonaniem makijażu powinno się wykonać mikrodermabrazję lub zabieg kwasami u kosmetyczki.
 3. Takie przygotowanie pozwoli na lepsze wchłonięcie pigmentu, przez co uzyskuje się lepszy efekt na dłużej.

 Makijaż permanentny brwi – pielęgnacja po zabiegu

 1. Po zabiegu skóra wokół brwi jest zaczerwieniona i podrażniona. To normalny stan, który utrzymuje się do godziny po zabiegu.
 2. W pierwszym tygodniu po zabiegu nie wolno stosować mydła ani olejków. Skórę przemywamy jedynie delikatnym płynem micelarnym.
 3. Nie można trzeć brwi ani zrywać złuszczających fragmentów pigmentu.
 4. Należy unikać basenu, sauny i opalania twarzy.
 5. Można nakładać krem z wit. E

Niezastosowanie się do powyższych zaleceń może spowodować miejscowe odbarwienia i nieestetyczny efekt.