O nas

Strona główna > O nas

  • Nowoczesny Gabinet Odnowy Biologicznej

Oaza Urody to nowoczesny Gabinet Odnowy Biologicznej, który powstał z myślą o osobach pragnących dbać o urodę, a czasem również poprawić ją dzięki najnowszym odkryciom kosmetologii. Tutaj, doświadczony personel sprawi, że każdy poczuje się wyjątkowo.

  • Pełen zakres usług kosmetycznych

Oferujemy Państwu pełen zakres usług kosmetycznych, zabiegi medycyny estetycznej oraz porady dietetyka z indywidualnie dobranymi dietami. Proponujemy, również mały kameralny fitness, który poprawi sylwetkę, samopoczucie i kondycję.

  • Najwyższa jakość usług

Najwyższa jakość naszych usług wynika z doświadczenia, ciągłych szkoleń oraz pracy na nowoczesnym sprzęcie najnowszej generacji. Do zabiegów wykorzystujemy profesjonalne produkty renomowanych firm, których skuteczność potwierdzona jest latami badań w laboratoriach.

OAZA URODY to miejsce, gdzie klasa i elegancja łączy się z profesjonalną jakością usług i miłą atmosferą

  • Dla nas najważniejszy jest pacjent.

Zapraszamy zarówno panie jak i panów na pierwsze spotkanie diagnozujące, które poprowadzi przygotowany i przeszkolony personel. Doradzimy wybór najefektywniejszych metod zabiegowych indywidualnie dobranych według potrzeb, które pozwolą zlikwidować powstałe problemy i cieszyć się urodą, zgrabną sylwetką oraz kondycją.

  • Bezpłatny parking!

Dla klientów dostępny jest duży bezpłatny parking znajdujący się za budynkiem. Wjazd przez bramę.

  • Monitoring

Obiekt dla Państa i naszego bezpieczeństwa jest chroniony systemem kamer podłączonych do stacji monitorowania.