Platforma wibracyjna – Vibro Plate

Strona główna > Zabiegi na ciało > Platforma wibracyjna – Vibro Plate

Daj się zaskoczyć nowej rewolucji

Zdrowie:

  • Wzmocnij swoją kondycję i krążenie
  • Zwiększ usuwanie toksyn

Jest wiele różnych korzyści, które wibracje z platform VibroPlate przyniosą twojemu zdrowiu. Zostało udowodnione, że sesja raz dziennie po dziesięć minut znacznie poprawiają przemianę materii. Wystarczy tylko, że wybierzesz program odpowiadający Twoim zapotrzebowaniom.

Fitness:

  • Osiągnij wymarzoną sylwetke
  • Schudnij w krótkim czasie i pozbądź się cellulitu
  • Ujędrnij ciało- zwalcz zwiotczałe mięśnie

Aby osiągnąć piękną sylwetkę nie wystarczy tylko spalić tłuszcz. Należy również wzmocnić napięcie mięśni aby pozbyć się ich zwiotczenia. Odpowiednie umięśnienie zapewnia nie tylko harmonijne ciało, ale przynosi również wiele korzyści zdrowotnych. Rotacyjne wahadłowe wibracje z platformy VibroPlate wywołują skurcze włókien mięśniowych, co powoduje powstawanie pracy podobnej jak podczas wykonywania ćwiczeń aerobowych. Różnica pomiędzy ćwiczeniem na platformie wibracyjnej VibroPlate i wykonywaniem ćwieczeń na siłowni polega na tym, że w dużo krótszym czasie osiągniesz szybsze wyniki niż przy tradycyjnych treningach aerobowych lub anaerobowych. Zostało udowodnione, że dziesięć minut treningu na VibroPlate odpowiada godzinie ćwiczeń na siłowni. Z tego też względu VibroPlate oferuje Ci dużą różnorodność ćwiczeń wibracyjnych, które pomogą Ci wzmocnić, ujędrnić i zwiększyć masę mięśniową ciała tym samym pozbyć się cellulitu.

Rekomendacja lekarska

Liczne badania zaświadczają, że rotacyjne, ruchome platformy wibracyjne VibroPlate są odpowiednie, aby utrzymać lub osiągnąć doskonałą formę fizyczną, “gdyż posiadają możliwość zaprogramowania rotacji i siły wibracji zgodnie z kondycją fizyczną użytkownika”. Platformy VibroPlate mogą być wykorzystywane w leczeniu wielu schorzeń o lekkim charakterze takich jak; nadwaga i otyłość, niewielkie stany zwyrodnieniowe stawów, nieduże skrzywienia kręgosłupa, łagodne zwyrodnienia kręgosłupa, osteopenia lub łagodne urazy tkanki miękkiej. Przynoszą też wyraźną poprawę w chorobach endokrynologicznych, krążenia, chorobach serca, układu oddechowego, krwi, jak również pomagają zachować równowagę płynów i elektrolitów. chwilę poznasz też poręczenia i rekomendacje uzyskane przez VibroPlate Group dla swoich platform wibracyjnych VibroPlate, opracowane przez specjalistów fitnessu w dziedzinie zdrowia.

Rekomendacja sportowa

Polski Związek Fitness i Wellnes zrzesza profesjonalistów oraz specjalistów z dziedziny sportu, Fitness, Wellnes i Spa, propagując Aktywny Styl Życia oparty na filozofii Fitness i Wellness (Lifestyle). PZFW zajmuje się kształceniem kadr instruktorsko-trenerskich zgodnie z wymogami standardów europejskich / licencji EFCA, dokształcaniem zawodowym, podyplomowym oraz szkoleniami uzupełniającymi. Jest organizacją wyznaczającą standardy usług oraz zajmuje się ich certyfikacją. Platformy VibroPlate zostały wybrane przez Polski Związek Fitness&Wellnes jako profesjonalny sprzęt do treningu sportowego, spełniający wszelkie standardy i wymogi, którymi się kieruje. Polski Związek Fitness Wellness rekomenduje produkty VibroPlate.