Zabiegi na dłonie

Strona główna > Zabiegi na ciało > Zabiegi na dłonie

Zabiegi przeciwzmarszczkowe

Zabieg pielęgnacyjny SPA
Wyjątkowy zabieg pielęgnujący i odnawiający skórę dłoni. Wykonujemy peeling nakładamy maskę i kończymy zabieg masażem dłoni.

Zabieg pielęgnacyjny LUX SPA
Ekskluzywny zabieg łączący odnowę i pielęgnacje dłoni. Rozpoczynamy peelingiem, wtłaczamy odpowiednia ampułkę, nakładamy maskę, wykonujemy masaż i nakładamy parafinę. Po zabiegu skóra jest wyrażnie odmłodzona.


Stylizacja paznokcia

Manicure
Tradycyjny zabieg pielęgnujący paznokcie. W jego skład wchodzi opiłowanie paznokci, zmiękczenie i odsunięcie lub wycięcie skórek. W razie potrzeby wygładzenie płytki, nałożenie odżywki na płytkę, wmasowanie kremu .Zabieg zazwyczaj kończy się malowaniem paznokci metodą tradycyjna lub frencz.

Metoda żelowa
Stylizacja paznokcia metodą żelową polega na nałożeniu żelu na naturalną płytkę paznokcia. Możliwe jest przedłużenie paznokcia bez nakładania tipsu ,co daje trwałość i naturalny efekt pięknie prezentujących się paznokci.

Metoda hybrydowa
To nowa, technologia malowania paznokci, która powstała w Stanach Zjednoczonych i jest absolutnym hitem tego roku. Innowacyjne połączenie żelu z lakierem powoduje, że paznokcie wyglądają naturalnie, a ich trwałość jest możliwa na 14 dni! Hybryda wygląda jak lakier, nakłada się ją podobnie, ale jest bardziej odporna na uszkodzenia, ponieważ ma elastyczność żelu. Poza tym powoduje tzw. efekt mokrego paznokcia, czyli niesamowity blask koloru. Zabieg ten wykonuje się zarówno jako zakończenie klasycznego manicure jak i pedicure. Można pomalować paznokcie jednym kolorem lub też wykonać tzw. frencz, czyli naturalne paznokcie z białą końcówką. Można również położyć ten lakier na paznokcie wykonane metodą akrylową lub żelową.