Zabiegi na stopy

Strona główna > Zabiegi na ciało > Zabiegi na stopy

Zabiegi pielęgnacyjne

Zabieg pedicure SPA Ekskluzywny zabieg łączący pielęgnacje z odnową stóp. Opracowujemy stopy i paznokcie przy użyciu frezarki, wykonujemy peeling, nakładamy maskę i masujemy stopy, nakładamy odpowiedni krem. Zabieg zazwyczaj kończymy malowaniem paznokci.

Zabieg pedicure Tradycyjny zabieg pielęgnacyjny stóp i paznokci. Opracowujemy stopy frezarką, wykonujemy peeling. Zabieg wykańczamy kremem. Na koniec zazwyczaj malujemy paznokcie.


Stylizacja paznokcia

Malowanie 
Malowanie tradycyjne lakierem lub metodą frencz.

Metoda żelowa
Stylizacja paznokcia metodą żelową polega na nałożeniu żelu na naturalną płytkę paznokcia. Możliwe jest przedłużenie paznokcia bez nakładania tipsu ,co daje trwałość i naturalny efekt pięknie prezentujących się paznokci.

Metoda hybrydowa
To nowa, technologia malowania paznokci, która powstała w Stanach Zjednoczonych i jest absolutnym hitem tego roku. Innowacyjne połączenie żelu z lakierem powoduje, że paznokcie wyglądają naturalnie, a ich trwałość jest możliwa na 14 dni! Hybryda wygląda jak lakier, nakłada się ją podobnie, ale jest bardziej odporna na uszkodzenia, ponieważ ma elastyczność żelu. Poza tym powoduje tzw. efekt mokrego paznokcia, czyli niesamowity blask koloru. Zabieg ten wykonuje się zarówno jako zakończenie klasycznego manicure jak i pedicure. Można pomalować paznokcie jednym kolorem lub też wykonać tzw. frencz, czyli naturalne paznokcie z białą końcówką. Można również położyć ten lakier na paznokcie wykonane metodą akrylową lub żelową.